Знайти площу трикутника зі стороною 24 та висотою, проведеною до неї - 5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Терещенко Серафим.

Ответ:

Площа = (1/2) * сторона * висота

У цьому випадку, сторона трикутника дорівнює 24, а висота, проведена до неї, дорівнює 5. Підставимо ці значення в формулу:

Площа = (1/2) * 24 * 5 = 12 * 5 = 60 квадратних одиниць (наприклад, квадратних сантиметрів або квадратних метрів, залежно від одиниць вимірювання сторін і висоти).

Отже, площа цього трикутника дорівнює 60 квадратних одиниць.

Объяснение: