Срочно! 1. Знайти площу трапеції з основами 5 і 7 см та висотою 2 см (варіанти відповідей : 15

см, 12 см, 30 см2. Знайти площу трикутника зі стороною 6 см і висотою, проведеною до неї, 5 см (варіанти відповідей : 15 см, 12см, 30см.

Ответы на вопрос

Отвечает Згерская Екатерина.

Ответ: 12; 15

Объяснение:

Sтр=h*(a+b)/2=2(5+7)/2=12

S∆=a*h(a)/2=6*5/2=15