Діаметр круга 6см. Знайдіть площу круга.


Ответы на вопрос

Отвечает Бандурко Дмитрий.

Площа круга визначається за формулою:

S = πr²

де S - площа, π - число Пі (приблизно дорівнює 3,14), r - радіус круга.

Радіус круга дорівнює половині діаметра, тому в нашому випадку радіус дорівнює 6/2 = 3 см.

Отже, площа круга дорівнює:

S = πr² = 3,14 * 3² = 9π
Підставивши π = 3,14, отримаємо:

S = 9 * 3,14 = 28,26 см²
Отже, площа круга дорівнює 28,26 см².

Отвечает Мухтаров Дима.

Ответ: площа круга буде дорівнювати 28,26 см²

Объяснение: