Довжина відрізка АВ дорівнює 36 см. Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть довжину відрізка АС,

якщо BC = 24CM AC = BC + 12СМ BC = 0,5AC AC : BC = 3:1

Ответы на вопрос

Отвечает Нургазы Балнур.
1) Якщо ВС = 24см, то АС = 12см
Пояснення:
36-24=12см

2)Якщо АС = ВС + 12см, то АС = 24см
Пояснення:
Нехай ВС х, тоді АС х+12.
х+х+12=36
2х+12=36
2х=36-12
2х=24
х=12

ВС = 12, АС = 24

3) цей не дуже зрозуміла, ще трішки подумаю і якщо зрозумію, то відповідь буде у коментарях.

4) Якщо АС : ВС = 3:1, то АС = 27, ВС = 9
Пояснення:
АС відноситься до ВС як 3 до 1, тому
3х+1х=36
4х=36
х=9

АС = 3*9 = 27
ВС = 1*9 = 9