Трикутники ABC і DEF мають відповідно пропорційні сторони . Знайдіть периметр трикутника ABC , якщо

AB=3DE, а різниця периметрів даних трикутників дорівнює 84 см

Ответы на вопрос

Отвечает Назарук Саша.
Если AB = 3DE, то AB/DE=3, тогда и PABC/PDEF = 3, а значит если PDEF = x, PABC = 3x, тогда 3x - x = 84, 2x = 84; x = 42 и значит PABC = 3 * 42 = 126