Ділянка під вікнами нашої школи прямокутної форми шириною 3,5 м і довжиною 20 м.Скільки цибулин

тюльпанів треба придбати щоб засадити клумбу,якщо на 0,45 м2 можна посадити 10 цибулин?ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 20 БАЛОВ!!!!ПОМОГИТЕ !!!!!МНЕ СРОЧНО НАДО!!!И ЖЕЛАТЕЛЬНО ОТВЕТ НАПИСАТЬ НЕ НА РУССКОМ А НА УКРАИНСКОМ!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Курячьева Екатерина.

Ответ:

1556 цибулин

Объяснение:

a=3,5м ширина ділянки

b=20м довжина ділянки

S=ab=3,5*20=70м² площа ділянки.

Пропорція:

0,45м²-10ц.

70м²- х ц.

х=10*70/0,45=700/0,45≈1556 шт цибулин(округлення до цілого числа)