Периметр дiлянки прямокутної форми дорівнює 40 см. Відомо, що одна з її сторін на 12 см менша за

другу. Знайдіть сторону ділянки квадратної форми, що має таку саму площу, як дана прямокутна ділянка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сміцька Галина.

Ответ:

40*2=20

b=20-12=8

a=20-8=12