Знайти сторони чотирикутника , якщо одна із них на 4 см більша за другу, на 12 см менша від третьої

, у 6 разів менша від четвертої , а периметр дорівнює 64. є 20 мінут до кінця уроку​

Ответы на вопрос

Отвечает Сайнова Ару.
Давайте позначимо сторони чотирикутника так:

1. Нехай перша сторона буде "x" см.
2. Друга сторона буде "x + 4" см (оскільки вона на 4 см більша за першу).
3. Третя сторона буде "x + 4 + 12" см (оскільки вона на 12 см більша від третьої).
4. Четверта сторона буде "6x" см (оскільки вона у 6 разів менша від четвертої).

Зараз ми можемо записати рівняння для периметра чотирикутника, який дорівнює 64 см:

x + (x + 4) + (x + 4 + 12) + 6x = 64

Розв'язавши це рівняння:

x + x + 4 + x + 16 + 6x = 64
9x + 20 = 64

Віднявши 20 з обох сторін:

9x = 44

Тепер поділімо обидві сторони на 9, щоб знайти значення x:

x = 44 / 9
x ≈ 4.89 см

Таким чином, перша сторона близько 4.89 см, друга сторона близько 8.89 см (x + 4), третя сторона близько 20.89 см (x + 4 + 12), і четверта сторона близько 29.33 см (6x).