Дано треугольник ABC угол С = 90° угол А =60° АВ+АС=26,4 СМ нужно найти АВ подробно расписать


Ответы на вопрос

Отвечает Ковылин Богдан.

Ответ:

Для знаходження сторони AB в правильному трикутнику ABC з відомими кутами та сумою сторін AB і AC, можна скористатися тригонометричними функціями та властивостями трикутників. За допомогою теореми Піфагора та тригонометричних функцій, ми зможемо знайти значення AB.

Дано:

У трикутнику ABC, ∠C = 90° (прямий кут).

∠A = 60°.

Ми також знаємо, що AB + AC = 26.4 см.

Знайдемо сторону AC:

Враховуючи, що у трикутнику ∠A = 60°, ми можемо використовувати тригонометричні функції для обчислення сторони AC.

sin(60°) = AC / AB

√3/2 = AC / AB

Отже, AC = (√3/2) * AB.

Знайдемо сторону AB:

Ми знаємо, що AB + AC = 26.4 см. Підставимо вираз для AC:

AB + (√3/2) * AB = 26.4 см

AB * (1 + √3/2) = 26.4 см

Тепер ділимо обидва боки на (1 + √3/2):

AB = (26.4 см) / (1 + √3/2)

Знайдемо AB в числовому значенні:

AB = (26.4 см) / (1 + √3/2)

AB = (26.4 см) / (1 + √3/2) * (2 - √3)/(2 - √3) # Множимо чисельник та знаменник на спряжене значення

AB = (26.4 см * (2 - √3)) / (2 - 3)

AB = (26.4 см * (2 - √3)) / (-1)

AB = -26.4 см * (2 - √3)

AB ≈ -26.4 см * (-0.732) # Округлено до трьох знаків після коми для наближення значення кореня з 3

AB ≈ 19.32 см

Отже, сторона AB приблизно дорівнює 19.32 см. Враховуючи, що довжина не може бути від'ємною, ігноруйте знак "мінус".

Объяснение: