Площа прямокутника 1200 сторони відносяться як 6:8. Знайти периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Мэри.

Відповідь:

140 см

Пояснення:

Площа прямокутника визначається за формулою:

S = a•b, де а і b - сторони прямокутника.

Нехай х коефіцієнт співвідношення, тоді одна сторона становить 6х см; інша 8х см; а площа:

6х•8х = 1200

48х^2 = 1200

х^2 = 1200:48

х^2 = 25

х = √25

х = 5 (х= -5 - не задовільняє умову)

6х = 6•5 = 30 (см) одна сторона;

8х = 8•5 = 40 (см) інша сторона прямокутника.

Периметр прямокутника становить:

Р = 2(а+b)

P = 2(30+40)

P = 2•70 = 140 (см)