ТКР-6 Пiдсумкова контрольна робота за 8 клас BAPLAHT 1 1. Знайдіть периметр паралелограма, сторони

якого дорівнюють 7 см і 5 см. A. 12 см Б. 35 см В. 24 см Г. 22 см 2. Гострий кут ромба дорівнюе 70°. Знайдіть тупий кут ромба. A. 1200 Б. 110° В. 100° г. 20 ОЦІНКА 3. Знайдіть площу трикутника, одна зі сторiн якого дорівнює 12 см, а висота, проведена до неї. - 5 см. А. 15 см Б. 60 см² B. 17 см² Г. 80 см2 А Б В Г А Б В Г А Б В 4. Середня лінія трапеції дорівнюе 10 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 4 см бiльша за iншу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанов Афлатун.

Ответ:

Номер 1

(7+5)•2=24 см

Ответ В)24 см

Номер 2

(360-70•2):2=110*
Ответ Б)110*
Номер 3

S=12•5:2=30 см^2

Такого ответа у тебя нет,но он правильный

Номер 4

Сумма оснований 10•2=20 см

Меньшее основание (20-4):2=8 см

БОльшее основание 8+4=12 см

Объяснение: