Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 25 см, а висота, що проведена до неї, дорівнює 7

см. Знайти довжину меншого з відрізків, на які висота ділить бічну сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиал-В-Г-Набережные-Челны Международный-Институт-Экономики.

Ответ:

1 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС=25 см, АН⊥ВС,  АН=7 см. Знайти СН.

ВН=√(АВ²-АН²)=√(625-49)=√576=24 см.

СН=ВС-ВН=25-24=1 см