АВ = СВ, BD - висота трикутника АВС. Кут DBC дорівнює 30 градусів. Знайдіть периметр трикутника АВС.


Ответы на вопрос

Отвечает Дербенёва Юлиана.

Відповідь:

3х, де х-сторона АВ

Пояснення:

Якщо АВ=СВ - х, то

трикутни DBC- прямукотний, бо ВD - висота.

У прямокутного трикутника сторона, що лежить навпроти кута 30 градусів = половині гіпотенузи.

Гіпотенуза - СВ=х, тоді DС=х/2, АС=2*DС=2*х/2=х

Тому Р =АВ+ВС+АС= х +х +х =3х