Зовнишний кут при основи ривнобедрненого трикутника доривнюе 150 градусов Знайдить кут при

вершини трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Евгений.

Ответ: кут С= куту А=30, кут В=120

Объяснение:

Візьмемо рівнобедрений трикутник АВС (АВ=ВС)

1. Кут С = 180-150=30 градусів

Тоді оскільки трикутник рівнобедрений, а кути при основі рівні, то кут А теж дорівнює 30 градусів

2. Кут В дорівнює 180-30-30=120 градусів