При центральній симетрії відносно початку координат коло (x — 4)2 + (y + 3)2 = 4 переходить у коло …


Ответы на вопрос

Отвечает Какимов Нурдаулет.

Ответ:

(x+4)²+(y-3)²=4

Объяснение:

Центр кола (x-4)²+(y+3)²=4 - точка О(4;-3). При осьовій симетріїї т. О перейде в т О₁(-4;3), а коло відповідно в коло :

(x+4)²+(y-3)²=4