Кінці відрізка АВ, що не перетинає площину, віддалені від неї на 2,8м і 7,2 м. Знайти відстань від

середини М відрізка АВ до цієі площини​

Ответы на вопрос

Отвечает Хачиров Ислам.

АА1ВВ1 - трапеція. Відстань від точки М до площини - МН - середня лінія трапеції, так як М - середина відрізка АВ.

МН = (2,8+7,2) :2 = 10/5 = 5 см

Відповідь: відстань від середини М відрізка АВ до цієі площини​ становить 5 см.