Знайти довжину відрізка AB і координати його середини А(-3; 2) B(1; -5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Имурзаев Асильдер.

Координаты середины х=(-3+1)/2=-1; у=(2-5)/2=-1.5

длина АВ =√((1+3)²+(-5-2)²)=√(16+49)=√65