Знайти суміжні кути, якщо: 1) один із них у 17 разів більший за другий;2)їхні градусні міри

відносяться як 19:26.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маленчук Настёна.

Ответ:1) один буде 170°, а другий 10°;

2)один кут 104°, а другий 76°.

Объяснение:

1)Так як сума суміжних кутів становить 180° складемо рівняння

17x+x=180

18x=180, x=10

1-й кут =170°

2-й кут =10°

2)Так як сума суміжних кутів становить 180° складемо рівняння

26x+19x=180

45x=180, x=4

1-й кут =104°

2-й кут =76°