Знайдіть периметр трапеції описаної навколо кола якщо її основи дорівнюють 5 см і 7 см


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Решение задания приложено


Отвечает Стрижаков Никита.

В трапецію можна вписати коло, якшо сума сума довжин її основ дорівнює сумі довжин її боковх сторін. Отже, нехай довжина боковї сторони = х

2х = 5 + 7 = 12

х = 6

Периметр = 5 + 7 + 6 + 6 = 24 см