Трикутники АВС і А1В2С3 подібні. АВ: А1В1 = 1/2Знайти площу трикутника АВС якщо площа трикутника

А1В2С3 дорівнює 200 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

50 см²

Объяснение:

S1 - ?

за теоремою, S1/S2 = k²

k=1:2=0,5

S1 : 200 = 0,5²

S1=0,25*200=50 см²