1.Знайдіть кути трикутника MNL, якщо кутM + кутN дорівнює 120°: кутM + кут L 140° 2. Один із

зовнішніх кутів трикутника дорівнює 120 градусів. Знайдіть внутрішні куті, я ке не суміжні з ним, якщо: 1)Один з них на 20 градусів меньший за другий

Ответы на вопрос

Отвечает Левчук Настя.

Ответ:

Знайдіть кути трикутника MNL, якщо кутM + кутN дорівнює 120°: кутM + кут L 140°

За відомими даними, ми можемо знайти кут L. Оскільки сума всіх кутів трикутника дорівнює 180°, то кут L = 180 - (кутM + кутN) = 180 - 120 = 60°.

Тепер ми можемо знайти кут M, оскільки ми знаємо, що кутM + кут L = 140°. Отже, кут M = 140 - кут L = 140 - 60 = 80°.

Оскільки ми знаємо, що кутM + кутN = 120°, то кут N = 120 - кут M = 120 - 80 = 40°.

Отже, кути трикутника MNL: M = 80°, N = 40°, L = 60°.

Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 120 градусів. Знайдіть внутрішні кути, які не суміжні з ним, якщо: 1)Один з них на 20 градусів менший за другий

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх кутів, які не суміжні з ним. Отже, сума двох внутрішніх кутів, які не суміжні з зовнішньою стороною, дорівнює 120 градусам.

Нехай один з цих двох внутрішніх кутів буде x, а інший буде x + 20 (оскільки один на 20 градусам менший за другий). Тоді x + x + 20 = 120.

Розв’язуючи це рiвняння для x, ми отримуємо x = (120 - 20) /2=50. Отже, один з внутрiшних кути дорiвнює 50 градусам, а другий дорiвнює 70 градусам.

Объяснение: