Один з односторонніх кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих січною, у 3 рази менший

за другий. Знайдіть ці кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Складчиков Ілля.

Ответ:

Односторонние углы в сумме равны 180*
>4+<6=180*,как односторонние

<4=Х

<6=3Х

Х+3Х=180*
4Х=180

Х=180:4

Х=45

<4=45*
<6=45•3=135*
<3=<6=135*,как накрест лежащие

<3=<2=135*,как вертикальные

<3=<7=135*,как соответственные

<4=<5=45*,как накрест лежащие

<4=<8=45*,как соответственные

<4=<1=45*,как вертикальные

Объяснение: