ДУЖЕ СРОЧНО, ЗАЛИШИЛОСЬ МЕНШЕ ГОДИНИ у трикутнику АВС відомо, що АВ = ВС, відрізки BD і СК -

висоти трикутника, соs A = 3/7. знайдіть відношення CK : BD даю 80 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Добычин Арсений.
Трикутник АВС, АВ=ВС, ВД і СК-висоти,
ВД-висота=медіана, АД ДС=1/2AC,
АС=2*АД, трикутникАВД прямокутний,
АВ=АД/COSA-АД/(3/7)=7АД/3, СК/ВД=(1/
AB)/(1/AC), СК/ВД-АС/АВ, СК/ВД=2АД/
(7АД/3)=6/7