Знайдіть кути паралелограма, якщо: 1) один із них дорівнює 110°; 2) один із них на 70° менший від

іншого; 3) сума двох його кутів дорівнює 90°; 4) діагональ утворює з його сторонами кути 30° і 45°.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Паша.

Объяснение:

Сума кутів паралелограма, прилеглих до однієї сторони, становить 180°. Протилежні кути паралелограма рівні.

1) ∠1=∠3=110°;  ∠2=∠4=180-110=70°

2) ∠1=∠3=х°,  ∠2=∠4=х-70°;  х+х-70=180;  2х=250;  х=125.  

∠1=∠3=125°,  ∠2=∠4=125-70=55°

3) ∠1+∠3=90°,  ∠1=∠3=90:2=45°;  ∠2=∠4=180-45=135°

4) на фото