2 и 3 задание! Дам 30 баллов! Срочно!!!



Ответы на вопрос

Отвечает Жильцова Таня.
2. оскільку вписані кути, які спираються на одну і туж хорду між собою рівні, то шуканий кут теж 55 градусів.
3. оскільки кінці вписаного кута спираються на діаметр, то даний трикутник прямокутний, тому скорист. т.Піфагора. весь діам. = 7.5*2=15. - це гіпотенуза, один катет 9, а другий знайдем. КС=корінь 225-81= корінь 144=12 см.