Знайти площу трикутника, у якого довжини більших сторін 29 см і 25 см, а їх спільна вершина

віддалена від основи на 20см. (відповідь 360см²) треба розв'язання​

Ответы на вопрос

Отвечает Бугаёв Сергей.

Ответ:

360 см²

Объяснение:

ΔАВС, АВ=29 см, ВС=25 см, ВН⊥АС,  ВН=20 см.  S(АВС) - ?

ΔВСН - прямокутний, ВС=25 см, ВН=20 см, отже СН=15 см (єгипетський трикутник)

ΔАВН - прямокутний, за теоремою Піфагора

АН=√(АВ²-ВН²)=√(841-400)=√441=21 см.

АС=15+21=36 см.

S=1/2 * АС * ВН=1/2 * 36*20=360 см²