чому дорівнює об'єм призми, основою якого є прямокутник з катетами 3 см і 4 см, а бічне ребро

дорівнює 6 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Арина.

V=S основания  (а*b)* высоту (c)=3*4*6=72 кв.см