Знайдіть площу трикутника дві сторони якого дорівнюють 8см і 2см, а кут між ними 60 градусов


Ответы на вопрос

Отвечает Кумушбаева Камила.
S=1/2 a×b×sinA=1/2 × 8×2× √3/2=4√3 см²
ответ. 4√3