Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, катети якого дорівнює 6 см та 8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Ташекова Балжан.

Ответ:

10 см

Объяснение:

Якщо катети кратні числам 3, 4, 5, то такий трикутник є "єгипетським".

В даному випадку катети  3*2=6 см і 4*2=8 см, тому гіпотенуза 5*2=10 см.

Такий самий результат отримаємо, якщо проведемо розрахунки за теоремою Піфагора:

с²=а²+в²=36+64=100;   с=10.