Дано вектори A 2;4 B -3;k при якому значенні K вектори A і B колінеарні​


Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Андрей.

Відповідь:

к=-6

Пояснення:

Умова колінеарності: х2/х1=у2/у1, -3/2=к/4, 2к=-12, к=-6