Точка дотику кола, вписаного в ромб, ділить його сторону на відрізки довжиною 1,8см і 3,2см.

Знайдіть площу ромба. Відповідь округліть до цілого числа

Ответы на вопрос

Отвечает Фесик Стас.

Ответ:

24 см

Объяснение:

Знаходимо 1 із 4 прямокутників, знаходимо його катети:

(гіпотенуза 5 (сторона ромба))

катет а =\sqrt{a_{c} c }=\sqrt{1.8*5}=3

катет b=\sqrt{b_{c} c }=\sqrt{3.8*5}=4

Тепер нам відомі половини діагоналей ромба

Знайти діагоналі:

d1=3+3=6

d2=4+4=8

Тепер переходимо до площі:

S=\frac{d_{1} d_{2} }{2}=(6*8)/2=24!!!