1. Обчисліть площу   паралелограма, якщо одна з його сторін дорівнює 8 см, а проведена

до неї висота 6 см 2. Площа паралелограма дорівнює 18 дм 2 , а одна зі сторін 3 дм. Знайдіть висоту, проведену до цієї сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

1)48

2)6

Объяснение:

S=ah

1)8*6=48(дм)

2)18/3=6(дм)