AB хорда кола з центром у точці O у цьому колі проведено радіус OB і радіус OD який проходить через

середину відрізка AB точку C, кут BOD 70градусів.Знайдіть кут CDB

Ответы на вопрос

Отвечает Самусина Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Із Δ ОDВ, ОD=ОВ( як радіуси кола) СD - належить ОD⇒

∠ВDС=∠ВDО=∠ОВD=(180-70):2=55°