основа рівнобедр. трик дорівнює 16см а сума бічних сторін втричі більше за основу .висота проведена

до основи на 2 см менша за бічну сторону знайти площу трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

сума бічних сторін = 16*3=48 см

так як трик рівнобедр, то 1 бічна сторона = 48/2=24 см

висота = 24-2=22 см

S=a*h=16*22=352 см^2