Помогите з геометрії доведіть що в прямокутному трикутнику катет що лежить проти кута 30 градусів

дорівнює половині гіпотенузи​​

Ответы на вопрос

Отвечает Пофалитая Алёна.

Ответ:

наприклад , в прямокутному трикутнику АВС ∠А=90°, ∠С=30° . Синус ∠С= протилежний катет(АВ)/гіпотенузи(ВС)

АВ/ВС=1/2 , бо синус 30°=1/2

за перехресним правилом виводимо , АВ=ВС/2

Объяснение: