Знайдіть кути трикутника, якщо один з них на 20° менший за другого і у 2рази менший за третій

кут.​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбаченко Артём.

Ответ:

Пусть 1 кут = х

Тоді другий = х+20

Третій кут = 3х

Тоді маємо х+х+20+3х=180

5х+20=180

5 х =16х = 32° перший

х+20=52° другий

3х = 96° третій

Объяснение: