Периметр рівнобедреного трикутника 50 см знайти основу якщо бічна сторона 15 см


Ответы на вопрос

Отвечает Каприлевский Егор.

Відповідь

Нехай дано трикутник АВС, де АВ=ВС

Р= 2АВ+АС=50

АС=50-30=20(см)