Пряма, паралельна стороні трикутника, поділяє його на трикутник і трапецію. площі цих фігур

відносяться як 1:4 відповідно. знайдіть периметр даного трикутника, якщо периметр отриманого трикутника дорівнює 20 см. желательно, как можно быстрее. даю 30 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Брик Егор.

Ответ:

100 см

Объяснение:

1/20=4/x

x=80 см (периметр трапеції)

20+80=100 см (периметр даного трикутника)