Знайдіть кут між сторонами AB і BC трикутника ABC, якщо AB=12, BC=10, площа трикутника дорівнює

30√3.

Ответы на вопрос

Отвечает Розенберг Настя.

Ответ:

60

Объяснение:

Площадь тр-ка: S=1/2 * AB * AC * sina

sina=S/(1/2 * AB * AC)=30√3/(1/2 * 12* 10)=√3/2

a=60