Обчисліть скалярний добуток векторів а (-7;9) і б (-2; -1).


Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Лера.

Ответ:

5

Объяснение:

a*b=(-7)*(-2)+9*(-1)=14-9=5

Зверніть увагу , що над a і b потрібно поставити вектори