Сторони трикутника дорівнюють 24см та 16см, а кут між ними має градусну міру 30 градусів.

Знайдіть площу цього трикутника. Впишітьправильну відповідь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Захарченко Марія.

Ответ:

В

 

А      О        С

 

        Д

 

 

 

АС=10   АО=ОС=5

ВД=24    ВО=ОД=12

 

 

по теореме Пифагора   ВС"2=ВО"2+ОС"2=12"2+5"2=144+25=169

ВС=13 см

 

Р=4ВС=4*13=52см

S=1/2*AC*ВД=1/2*10*24=120 см"2

Объяснение: