Обчисли площу і сторону квадрата, якщо діагональ квадрата дорівнює 8√2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Мидловец Артём.

Формула діагоналі квадрата = a * \sqrt{2}

Відповідно сторона квадрата дорівнює 8\sqrt{2} : \sqrt{2} =8 (см).

Площа квадрата дорівнює 8 * 8 = 64

Відповідь: сторона дорівнює 8 см, а площа 64 см квадратних.