Коло вписане у прямокутник АВС дотикається до його сторін у точках А1,В1,С1(А1єВС; В1єАС;С1єАВ)

периметр прямокутника ABC=64см ВА1=8см СА1=11см знайти сторонау трикутника АВС

Ответы на вопрос

Отвечает Правленков Илья.

Ответ:

ВС 19 см

АС 24 см

АВ 21 см

Объяснение:

Может, вам надо было найти и лишь одну сторону треугольника, но, на всякий случай, я нашла все три:

ВС = ВА1+СА1=19

ВС1=ВА1=8 за теоремою про дотичні до кола. Аналогічно СА1=СВ1=11

19+11+8=38

64-38=26 (АС1+АВ1)

Так як дотичні, проведені з однієї точки, шо не лежит на колі, є рівними, АС1=АВ1=26÷2=13

Тоді

АС=АВ1+СВ1=13+11=24

АВ=АС1+СВ1=13+8=21