Бічна сторона рівнобедреного трикутника ділиться точкою дотику вписаного кола у відношині 3:2,

рахуючи від вершини кута при основі трикутника. Знайдіть сторони трикутника якщо його периметр дорівнює 64см

Ответы на вопрос

Отвечает Досмаилова Дарина.

Ответ:

20 см, 20 см, 24 см

Объяснение:

Бічні сторони рівнобедреного трикутника рівні і мають 2+3=5 частин.

Основа має 3+3 = 6 частин ( за властивістю двох дотичних,проведених з однієї точки).

Нехай коефіцієнт пропорційності буде х, тоді:

2*5х + 6х=64

16х=64

х=64:16

х=4

5*4=20 см - бічна сторона,

6*4=24 см - основа.