У хлопчика було 56 билих и черных кролів Сьому частину становили білі кролі . У скільки разі в

білих кролів було менше ніж чорных?

Ответы на вопрос

Отвечает Чапала Вика.

1) 56*1/7=56/7=8 кроликов - белых.

2) 56-8=48 кроликов - чёрных.

3) 48:8=6 раз - белых кроликов было меньше чем черных.