Сторони паралелограми 8 і 15 см, а один з його кутів 150°. Знайдіть площу паралелограма.


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Дмитрий.

Ответ:

S=a*b*Sin a=8*15*Sin 150°=120*0.5=60 см2