Сторони прямокутника відносяться як 5:3 , а його площа дорівнює 240см². Знайдіть сторони

прямокутника. ССРРООЧЧННОО

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Даня.
5х*3х=240
Розділити 2 частини рівняння на 5*3
х^2=16
х= -4 (не підходить за умовою)
х=4
5х =5*4=20(см)
3х=3*4=12(см)