Градусні міри суміжніх кутів відносяться як 5 / 13 яка градусна міра меншого з цих кутів


Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Лиза.

Ответ:

50°

Объяснение:

Сума суміжних кутів =180°

Нехай менший кут - 5х, тоді більший - 13х, а х - коефіціент

5х+13х=180

18х=180

х=180:18

х=10

5х=5-10=50° - менший кут