Знайдіть кординати середини відрізка CD, якщо C(4;-3) D(1;6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Задорина Катя.

x=\frac{x_C+x_D}{2}=\frac{4+1}{2}=\frac{5}{2}\\ \\ y=\frac{y_C+y_D}{2}=\frac{-3+6}{2}=\frac{3}{2}

(\frac{5}{2};\frac{3}{2}) — координаты середины отрезка CD.