ПОМОГИТЕ ПЖ С РЕШЕНИЕМ ОЧЕНЬ НАДО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1)Основою пирамиди э прямокутний

трикутник з катетами 3 см и 4 см.Уси бични грани пирамиди нахилени до площини основи пид кутом 60 градусов.Знайдить площу повной поверхни пирамиди 2)Знайдить видношення площи найбильшого диагонального переризу правильной шестикутной призми до площи його основи якщо висота призми доривнюе сторони основи

Ответы на вопрос

Отвечает Сенько Саша.

Відповідь:

1) 12 см^2

2) 4/(3*√3)

Пояснення:

1) Гіпотенуза = 5 см. (Єгипетський трикутник)

Радіус вписаного кола = (3+4-5)/2= 1 см.

Апофема бічної грані = 2 см (кут 30°)

Sповної поверхні = p*L= (3+4+5)/2*2= 12 см^2

2) Якщо висота призми = основі = а, то переріз - прямокутник, зі сторонами 2а і а.

Sпрям = 2а^2

Sшест = 3а^2*√3/2

Sпрям/Sшест= 2а^2/(3а^2*√3)/2= 4/(3*√3)